Zafer E. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim.

Akbank Ferdı Kaza Sigortası İptali.

Zafer E. |

Daha önce iki kez başıma gelip iptal ettirmeme rağmen Akbank hala ferdi kaza sigortası kapsamında 1052 - 0***80 No.lu hesabımdan yenileme yapıldığına dair yani 54 TL kesildiğine dair maile aldım. Herhangi bir talepte bulunmadığım halde yenilenen K51950406 No.lu Ferdi Kaza Sigortası tekrar yenilenmesini istemiyorum ve hesabımdan çekilen tutarın tarafıma iadesini istiyorum. Bununla ilgili hesabımdan çekilecek herhangi bir tutar için yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer E.
  14 Ağustos
  20:26

  Teşekkür ederim.

 • 10 Ağustos
  15:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 10.08.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Ağustos
  14:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi