31 Mart 2016

Akbank Ferdi Kaza Sigortası!

Akbank'dan çektiğim tüketici kredisi bulunmaktadır. 25 Mart'ta bu yıl için ferdi kaza sigortası adı altında 117 TL hesabımdan benden habersiz kredi taksiti için yatırdığım paradan çekilmiştir. Fark ettiğim anda telefon şubesini aradım ilgili şubeye ferdi kaza sigortasının iptali için faks çektiğim halde iptal edilmedi.

Üstelik 30. gündü ve o gün itiraz edersem parayı iade edebileceklerini söylediler. 28 Mart'ta tekrar aradım iade edilmemesi üzerine bu sefer telefondaki yetkili iptal edebilirim fakat 106 lira olarak iade edebilirim, 30 günü geçtiği için demez mi iade etti fakat 98 lira olarak herkes ayrı bir yalan söylüyor, 20 lira kadar eksideyim şu anda bunun tarafıma iadesini en kısa zamanda istiyorum. Bütün çalışanları da şikayet ediyorum, kimsenin dediği birbirini tutmuyor.

Derya 97 Okunma

Cevaplar

  • Derya31 Mart 2016

    1381038 müşteri numaralı Akbank'dan çektiğim tüketici kredisi bulunmaktadır. 25 Mart'ta Bu yıl için ferdi kaza sigortası adı altında 117 TL hesabımdan benden habersiz kredi taksiti için yatırdığım paradan çekilmiştir. Fark ettiğim anda telefon şubesini aradım ilgili şubeye ferdi kaza sigortasının iptali için faks çektiğim halde iptal edilmedi üstelik 30. gündü ve o gün itiraz edersem parayı iade edebileceklerini söylediler. 28 Mart'ta tekrar aradım iade edilmemesi üzerine bu sefer telefondaki yetkili iptal edebilirim fakat 106 lira olarak iade edebilirim 30 günü geçtiği için demez mi iade etti fakat 98 lira olarak herkes ayrı bir yalan söylüyor 20 lira kadar eksideyim şu anda bunun tarafıma iadesini en kısa zamanda istiyorum. Bütün çalışanları da şikayet ediyorum kimsenin dediği birbirini tutmuyor.

  • Akbank Temsilcisi31 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön