Akbank Fazla Ücret Almış!

Oya U. |

13/08 tarihinde kredi kullandım ve mevcut olan kredi kartı borçlarımı ödedim. Şubeye kredi kartımın bütün borcunu ödemek istiyorum dediğimde bana söylenen tutarı ödedim ve ağustostan bu yana kredi kartımı tekrar 21/12 de kullanmaya başladım ve yaklaşık 600 tl civarı extre bekliyordum.

Gelen extrem 149 tl. Akbank müşteri hizmetlerini arayıp bunun nedenini sorduğumda 13/08 de yaptığınız fazla ödemeden alınmıştır aradaki fark dendi.

Benden neden fazla para alındığını öğrenmek istiyorum ve ben aramasam bu konuyu öğrenemeyecek miydim? Bilgim olmadan öyle bir şey nasıl yapılıyor? Bu durumda kredim bana eksik ödenmiş oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  16:12

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi