26 Ağustos 2016

Akbank Fazla Para Aldı.

Akbank kredi kartımdan 2 defa taksitli para çektim erken kapama yapmak için müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisi toplam borcumu söyledi yatırdığımda borcumun biteceğini herhangi bir taksit yansımayacağını belirtti parayı yatırmama rağmen hala taksitle parayı alıyorlar ve müşteri temsilcisini aradığımda erken kapama olmadığını belirtiyor taksit borcum olmamasına rağmen haksız yere halen benden para alınıyor ve şikayetim çözümlenmiyor. Bu problemim çözülmediği takdirde gerekli yerlere başvuracağım ve yasal işlem başlatacağım gereğinin yapılmasını çağrıların dinlenmesini rica ediyorum.

Aynur 114 Okunma

Cevaplar

  • Aynur30 Ağustos 2016

    Daha önce Şikayetim olmasına rağmen banka tarafından halen durumumda bir gelişme bilgilendirme yapılmadı ödemiş olduğum ücreti halen daha kesmeye devam ediyorlar müşteri hizmetlerinin hatalı bilgilendirmesi sonucu tüm taksitleri ödememe rağmen erken kapama yapılmadı ve ücretlendirme devam ediyor ücret iadem ve hesabımda düzeltme yapılmadığı takdirde gerekli yasal işlemleri başlatıp mahkemeye başvuracağım ayrıca ses kayıtlarının da dinlenmesini talep ediyorum.

  • Aynur29 Ağustos 2016

    Hala daha şikayetimle ilgili dönüş yapılmadı nasıl ilgileniyorsunuz anladım

  • Akbank Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön