Akbank Fatura Öderken Maaş Müşterisi Olduğum Halde Ücret Kesiyor!

Mustafa Y. |

Yaklaşık 4 yıldır Akbank maaş müşterisiyim ve daha önce hesaptan ödeme yaparken hiç böyle bir şeye rastlamadım. 2 gün önce kredi kartı ekstrem kesilirken kendilerinin bile anlayamadığı gecikme faizi kestiler arayınca iade ettiler. Şimdi de hesaptan fatura öderken ücret kestiler ve iade etmediler. Bu ücreti maaş müşterisi olmadığım bankalar bile kesmiyor.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  19 Mayıs
  17:52

  Daha bir geri dönüş sağlanmadı. Keşke bir işlem yapıldıktan sonra burada cevaplandı diye görünse

 • 18 Mayıs
  12:22

  Değerli Müşterimizin 15.05.2015 tarihinde iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Mayıs
  09:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi