06 Nisan 2013

Akbank Exi26 Kart Ücreti Duyurularında Uyuşmazlık!

Akbank'a ait Exi26 kredi kartı aldım ancak exi26 ya ait sitede ilk yıl kart ücreti alınmayacağı yazıyor ancak Akbank'tan talep ettiğim exi26 kart ücretleri konusunda bana ilginç bir mail geldi. Mailde, "Kredi kartında ilk işlem tarihinden 1 ay sonra kredi kartı hesabına üyelik ücreti yansıtılmaktadır.

Kredi kartı sözleşmesinin ilgili maddesinde Üye bankaca belirlenecek tutarda bir defaya mahsus olmak üzere giriş aidatı ile her yıl üyelik aidatı ödemeyi kabul ve taahhüt eder." cevabı ile karşılaştım. Şimdi exi26 kredi kartımdan ilk yıl "kart ücreti, üyelik ücreti, giriş aidatı ve üyelik aidatı" ücretlerinden hangisi yansıtılacaktır. Bankanızdan detaylı bilgi alabilirsem memnun olurum..

Gökhan 272 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 08 Nisan 2013

    Akbank'a ait Exi26 kredi kartı aldım ancak exi26 ya ait sitede ilk yıl kart ücreti alınmayacağı yazıyor ancak Akbank'tan talep ettiğim exi26 kart ücretleri konusunda bana ilginç bir mail geldi. Mailde, "Kredi kartında ilk işlem tarihinden 1 ay sonra kredi kartı hesabına üyelik ücreti yansıtılmaktadır.Kredi kartı sözleşmesinin ilgili maddesinde Üye bankaca belirlenecek tutarda bir defaya mahsus olmak üzere giriş aidatı ile her yıl üyelik aidatı ödemeyi kabul ve taahhüt eder." cevabı ile karşılaştım. Şimdi exi26 kredi kartımdan ilk yıl "kart ücreti, üyelik ücreti, giriş aidatı ve üyelik aidatı" ücretlerinden hangisi yansıtılacaktır? Bankanız müşteri hizmetleri tarafından arayarak bilgi veriniz

  • Gökhan 08 Nisan 2013

    Sadece mail atmakla yetindiniz.. Attığınız mail de zaten klasik maillerden içeriğinde müşterinin sorduğu soruya ilişkin bir cevap bulunmamaktadır..

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön