22 Nisan 2013

Akbank Eve Gelmeyen Hesap Özetinin Ücretini Alıyor!

Bugün Akbank hesabıma 2500 tl yatırdım,daha sonra hesabımı kontrol ettiğimde geçmiş aylara ait bir yıllık sms şubesi üyeliği sınırsız bilgi adı altında 2,99 tl tutarında 12 aylık kesinti ; 4 seferde 6,00 tl hesap özeti ücreti ve 50 tl de hesap işletim ücreti kesilmiş.

Müşteri hizmetlerini aradım bu kesintilerin ne olduğu sordum.bana borç havuzunda birikmiş borçlarınız dedi.eve gönderilen hesap ücretinin postası imiş. benim evime hesap özeti de gelmiyor.

SMS ile bilginin ücretli olduğunu bilsem bir sonraki ay iptal ederim.aynı şekilde hesap özetinin de ücretli olduğunu bilsem hemen onu da iptal ederim.p.tesi ilk işim Akbank hesabımı ve kredi kartını kapatmak olacak.

Mustafa 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön