10 Eylül 2013

Akbank Euro Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Akbank, maaş müşterisi olmama rağmen Euro hesabımdan 6 ay içinde neye dayandırdığını bilmediğim toplamda 22 Euro olmak üzere 2 kere hesap işletim ücreti kesmiş. Şubeyle görüştüm, genel müdürlüğe neredeyse 1 ay önce dilekçe gönderdim. Ne ücreti iade ettiler, ne de benimle iletişime geçme lütfunu gösterip dilekçeme herhangi bir cevap verdiler.

Profesyonel olduğunu iddia eden bir kuruluşun bu kadar umursamazca ve haksızca davranması, sahip olduğunu iddia ettiği çalışma ilkeleriyle hiçbir şekilde örtüşmüyor ve güven vermiyor. Akbank konusunda çevremi uyarıyorum artık. Bu şekilde devam ederse hesabımı kapatıp göndermiş oldukları kredi kartını iptal ettirmekle kalmayıp yasal yollara başvuracağım.

Şule 44 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön