17 Nisan 2013

Akbank Eşya Güvence Sigorta Paketi!

03/07/2012 tarihinde başlayan eşya güvence sigorta paketinin YENİLEME KLOZU bölümünde "sigorta ettiren aksini belirtmediği sürece poliçe otomatik olarak yenilenir." ibaresi bulunmaktadır. Bende poliçenin yenilenmemesi için saat 20:09'da 4442727 numara ile15 Dk.lık yaptığım görüşmedeki ilk operatör sorunu çağrı merkezindekilerin çözeceğini belirtip başka birine bağladı ikinci operatöründe monitörü bozukmuş oda başkasına bekle bekle üçüncü operatör yok.

Bende 4442525 aradım orada da 7 Dk. sürede kendime santral haricinde bir muhatap bulamadım. Eşya güvence sigorta paketini yenilemek istemiyorum. Buradan yetkililere duyurarak gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Kenan 2.303 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön