Akbank Emlak Vergisi Taksit Kampanyası!

Tamer O. |

Posta kutuma gelen kampanya bilgisi dahilinde , emlak vergilerimi güvenerek axess kart ile gerçekleştirdim. Daha önce de buna benzer kampanyalarına katılmıştım. Darıca, Kartal, Kadıköy , Beyoğlu belediyelerinden sadece Kadıköy'e taksit yapılmıştır o da çok cüzzi bir tutardır.

4442525 hattı sadece Kadıköy'ün kodu tutmaktadır gibi mazeret olsun diye bir bilgi vererek sözde ilgili birime aktarmış ve 7 gün bekle denilmiştir. Yüklü bir ödeme beni bekliyor , faiz vermeyeceğim. Akbank'a güvenemezsek kime güveniriz. Kampanyaya dahil belediyelerin açıkça yazılması gerekmez mi.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer O.
  04 Haziran
  11:06

  Talebim doğrultusunda diğer ödemeler Ref:1001009453473 ile taksitlendirilmiştir.
  Akbank'a yakışan kalite ve hız ile konu sonuçlanmıştır. Umarım eksik ödeme denilerek kredilendirilme yapılıp faiz tahakkuk etmez.
  Detayları paylaşacağım

 • 03 Haziran
  16:58

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi