Akbank Elime Gelmeyen Kredi Kartına Borç Çıkardılar!

Fikriye İ. |

Daha önce internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmıştım bir kaç ayda kart gelmedi sonra binaya zarf gelmiş bende zarfı açık bulduğum için müşteri hizmetlerini aradım zarfın içinde kart varmıydı zarf açık ancak içinden kart çıkmadı diye bilgi verdim eğer içinde kart varsa lütfen kartı iptal edin çünkü ben teslim almadım dedim onlarda yeni kart çıkartacaklarını söylediler bende çıkartmayın uzun zaman oldu göndermediniz iptal edin dedim iptal ettiklerini söyledikleri halde dün bana borcunuz var diye fatura geldi müşteri hizmetlerini aradım oradaki bayan açıklama yapmama dahi izin vermedi biz sorununuzu biliyoruz dedi sorunumu bilen bankaya sormak lazım elime geçmeyen karta nasıl borcum olur.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikriye İ.
  17 Haziran
  15:54

  Geri dönüş yapılmadıki neyi değerlendireyim.

 • 13 Haziran
  16:23

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi