Akbank Ekstreleri Göndermiyor!

Fatma Kılıçer D. |

19. 09. 2013'ten beri 4442525'ten Akbank'ın mail adresinden yaptığım kredi kartımın kasım 2007'den günümüze kadar olan geriye dönük hesap özetleri (e ekstrelerim)gönderilmemiştir. 100 kerede istesem göndereceklerini de sanmıyorum. Mail adresimde yanlışlık olamaz. Yaklaşık yılda 74 aya ait mailin tek seferde gelmesi durumunda gelen kutusunda bu mailleri farketmemem imkansız olurdu.

Neyse 7 yıldır Akbank'ın kredi kartı hariç kart kullanmayan müşterisi olarak derin bir hayal kırıklığı içinde bugün iptal işlemini yaptım. Bundan sonra kart ücreti almayan bu tür işlemlerde sorun yaşatmayacak ve haberim yokken SMS şubesi müşterisi yapılmayacağım bir banka arıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Kılıçer D.
  01 Kasım
  19:10

  Yiğidi öldür hakkını yeme demişler....Akbank sonunda hesap özetlerimi gönderdi.Keşke teşekkür ederim diyebilseydim.Uzun uzun telefon görüşmelerimiz de ''onlar siz iptal ettirdiğiniz kartınızı tekrar açtırın size 50 tl chip para verelim'' dediler.Bende önce hesap özetlerini gönderin dedim.Sonunda gönderdiler ama ben axses kartımı tekrar kullanmayı düşünmüyorum...

 • 29 Ekim
  15:02

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi