Akbank Ekstre Taksitlendirme Hakkında!!

Gökhan Ş. |

Ekim ayı içerisinde harcama yaptım kredi kartımla ve bunun taksitlendirmesi için bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ve bana şunu dedi arkadaşlar hesap kesilmeden önce arayıp taksitlendirmeniz gerekiyor diye bir cevap aldım. Tamam dedim çok zor bir şekilde buldum ve yatırdım, Kasım ayında aynı şekilde bir taksitlendirme istedim, bu seferde asgari tutarı ve taksitlendiremedikleri sektörlerin ödemelerini yapmamı söylediler, bunu da uyguladım. Aradan birkaç gün geçti aradım, yine taksitlendiremiyoruz sistem izin vermiyor dediler. Ama bir önceki görüşmede taksiti yapabiliriz sorun olmaz dediler, kayıtlar mevcut.

Etiketler :

Banka Kartı Kredi-Kredi Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ş.
  20 Kasım
  12:07

  Mail ile değiş telefon ile geri dönüş yapılmasını rica ediyorum. Çünkü sorunumu çözemiyorsunuz.

 • 20 Kasım
  11:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 20.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 17 Kasım
  17:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi