Akbank Ekstra Limit!

Tevfik G. |

Bankanızın müşterisiyim Axess kredi kartım var ve bu kartlara ait 3000 TL ekstra limit verdiniz fakat geçen gün hızlı para kullanmak istedim aldığım cevap ise bu limiti kullanamadığı yönünde oldu. Acaba neden bu parayı kullanamıyorum eğer kullanamıyor isem neden verdiniz? Buna benzer birçok şikayetin olduğunu gördüm. Acaba müşterilerinizle dalga mı geçiyorsunuz?

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  09:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/06/2015 tarihinde sosyal medya kanalı ile yapmış olduğunuz görüşmede bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Tevfik G.
  26 Haziran
  14:38

  Dönülmedı bana

 • 25 Haziran
  16:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi