16 Eylül 2013

Akbank Ekstra Borç Çıkarıldı!

2013 Temmuz ayında maaş müşterisi olduğum Akbank'tan 10000 TL 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çektim. Bu ay ödeme planına baktığımda 10. aydan itibaren 21 ay boyunca 531 TL olarak taksitlerim gözüküyor. Ancak bugün bir mail geldi. 355 TL tutarında 19.09.2013 tarihinde ödenmek üzere borç gözüküyor.

Başka hiçbir açıklama yok. Müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şey bilmiyorlar. Şubenize gidin diyorlar. Dosya masrafı desem zaten kredi çektiğimde 99 TL gibi bir ücret çektiğim krediden kesilmişti. Akbank'ın bu haksız kazancından şikayetçiyim. Gerekli tüm makamlara da şikayetimi ve mağduriyetimi bildireceğim.

Cengiz 48 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz20 Eylül 2013

    Aynı gün tekrardan Akbank şubesine gittim. Ancak şubedeki personel hiç ilgilenmedi. Sürekli cep telefonuyla görüşüp bizi başından savmaya çalıştı.

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön