Akbank Ekspertiz Ücretine ve Raporuna İtiraz Ediyorum!

Mehmet Ali T. |

12.07.2013 cuma günü Yeşilpınar-Eyüp/ İstanbul Akbank şubesinden 120.000 TL konut
kredisi başvurusu yaptım. Başvurum kabul edildi. 15.07.2013 pazartesi günü ekspertiz görevlisi gelip almak istediğim evi inceledi. Gerekli notlarını aldı ve gitti. Sonrasında bankadan bana eksper raporunun geri dönüşü yapıldı. Almak istediğim eve 115.000 TL bedel biçilmiş, dolayısıyla bankada bana 86.000 TL verebileceğini söyledi.

Eksperin verdiği bu karara itiraz ediyorum. Bu arada banka benim bilgim ve haberim olmadan hesabımdan 630.00 TL ekspertiz ücreti adı altında bloke koydurmuş. Hangi hakla bu para bloke edilir? Ne bir imza ne de bir yetki vermeden bu işlemin yapılması yasal değildir. Mağdurum.

Etiketler :

Ekspertiz Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  16:15

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi