Akbank Ekspertiz Raporu Tarafıma Verilmemektedir!

Elif Bayram K. |

Akbank'tan konut kredisi çektim ve evime ekspertiz yapıldı. Dosya masraflarının yanında ekspertiz ücreti de tarafımdan ödendi. Daha sonra şubeye giderek ekspertiz raporumun bir nüshasını istedim, bana raporu veremeyeceklerini çağrı merkezinden başvurmam gerektiğini söylediler.

Çağrı merkezini arayıp kayıt açtırdım. Bana sadece msj atarak şubeye yönlendirdiler. Raporu size şube verebilir denildi. Tekrar çağrı merkezini aradım ve tekrar kayıt açtırdım ancak 25.06.2013 tarihinden beri dönen olmadı. Ücreti tarafımdan ödenen ekspertiz raporumun bana neden verilmediğini anlamış değilim ve bana dönüş yapılmadığı içinde Akbank'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Bayram K.
  08 Temmuz
  19:55

  şikayetim ile ilgili tarafıma dönüş yapılmadı

 • 03 Temmuz
  16:57

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi