Akbank Ekspertiz Fiyatlandırma Hatası!

Barış Y. |

Adana Akbank baraj yolu şubesinden ev kredisi için başvuruda bulundum 1.ekspertiz Evin değerini 130 bin TL gösterdi ve bireysel müşteri temsilcisi O** bey eğer hata olduğunu düşünüyorsanız 2.bir ekspertiz çağıralım, eğer değer farklı çıkarsa 1. ekspertiz' in ücreti iade olur demesi üzerine öneriyi kabul edip 2. bir Ekspertiz talep ettik.

2. ekspertiz evin değerini 150 bin değer biçti ve ev kredisini kullandık fakat bu zamana kadar 1 ekspertizin ücreti iade edilmedi, verilen vaadi gerçekleştirmenizi ve mağduriyetimi gidermenizi istiyorum.

Etiketler :

Ekspertiz Ücreti Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış Y.
  20 Ocak
  09:10

  Kesin bir sonuca ulaşamadık kaç gündür bekliyorum ve anladım ki kredi kullandıdıkan sonra bir banka için müşterinin önemi olmadığı anlaşılmış oldu

 • Barış Y.
  13 Ocak
  23:20

  0626-00008945523 bu yanıyorsam kiredi muüşteri No.. tarafıma ulaşan bilgi veren olmadı en kısa sürede bir cevap vermenizi ümid ediyorum

 • 12 Ocak
  09:45

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi