Burak S. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Akbank Eksik Chip Para Verildi.

Burak S. |

Akbank'tan arayan kadın ilk harcamaya 50 TL chip para dedi, harcamayı yaptım 30 TL chip para verdi. Şu an arıyorum müşteri temsilcisini kimse açmıyor. Kaç saattir ulaşmaya çalışıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak S.
  03 Temmuz
  12:16

  Teşekkürler

 • 01 Temmuz
  16:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 29 Haziran
  11:32

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi