12 Temmuz 2013

Akbank Ek Kart Sahibinden Otomatik Ödeme Talimatı İstiyor!

Yaklaşık 10 yıllık Akbank müşterisiyim . Senelerdir Axes kredi kullanmakta ve düzenli olarak 1.000 TL üzerinde kredi kartı borcu ödemekteyim . Benim ve eşimin adına 2 ayrı hesabımız bulunmakta. Eşim U** C* *hesabından 50 TL 1. dönem işlem ücreti kesilmiş. Müşteri yetkilisi 2 ayrı otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde bu ücretin hesabına yansıyacağı belirtilmiş.

Şimdi ben senelerdir bu banka müşterisiyim . Eşim benim ek kartımı kullanıyor ve benim bütün faturalarımın otomatik ödeme talimatı Akbank'ta. Ben şimdi ödeme talimatlarımı iptal ettirip eşimin hesabından mi vereceğim. Lütfen bu yanlışlığı düzeltin ve 50 TL' mi hesabımıza yansıtın.

Serkan 23 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön