Akbank EFT Ücreti

İsmail T. |

Akbank 03/03/2014 tarihinde bireysel internet bankacılığından yapmış olduğum 150 tl lik eft için 7 tl işlem ücreti almış 1 hafta önce yapmış olduğum eft'den 3 tl kesilirken artı limit fark etmeksizin , başka bankalar bu hizmetler için para dahi almıyorken. Niçin böyle bir uygulamaya gidilmiştir merak ediyorum. orantısız Eft ücretinden dolayı Akbank'tan şikayetçiyim.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede eft ücretinin 3 tl olduğu tarafıma iletildi konu ile ilgili Akbank'a mail yolu ile ulaşmam tavsiye edildi. Telefonla çözemediğim bir sorunu mail yoluyla çözebileceğine inanmıyorum.

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  18:34

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi