Akbank EFT Servisi.

Selçuk İ. |

02 Şubat 2015 sabahı 9:58'de Akbank hesabıma başka bir bankadan EFT yaptım ufak tutarlarda. Saat şu an 15:40 hala geçmedi EFT. Güya müşteri hizmetleri var arıyorsun Şubeyi arayın diyor. Şubeyi arayınca telefonlar bilerek açık bırakılmış tabi direk meşgul çalıyor veya kimse telefona çıkmıyor.

Beni özür için falan aramayın. Acayip geriyorsunuz insanı. Bir EFT 6 saat sürer mi? Şube havuzunda bekliyormuş. Girdiğim her bilgi de doğru... Bari çözüm odaklı iş yapın. Merkez'den arayın ilgili şubenizi "müşteri arıyor, telefonlara çıkmıyorsunuz" diye ihtar edin. 6 saat operasyondaki elemanın keyfinin gelmesini mi bekleyeceğiz?

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  17:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi