15 Mayıs 2013

Akbank EFT İşlemi Ücreti Alıyor!

Bugün 15:02 den beri Akbank müşteri temsilcilerine ulaşmaya çalışıyorum ve şu an saat 15, 25 hala ulaşamadım .Ulaştıklarımda menüye aktarıp duruyor. 03 mayıs tarihinde kredi kartından düzenli eft işlemi adı altında 40, 00 TL ücret kesintisi yapılmış . (bu da yeni çıktı) Her EFT işleminden sonra tutara göre 2 lira 3 lira 5 lira her neyse zaten kesinti yapılıyor . Bu kesintinin nedenini yarım saattir öğrenemedim arkadaşlar.

Öğrendiğim an Akbank 'la bütün ilişkimi keseceğim. Sokakta bulmuyoruz parayı. Akbank yetkililerinin tarafıma ulaşmasını istiyorum. Müşterileri olarak ben ulaşamıyorum kendilerine.

Banu 53 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön