29 Ağustos 2013

Akbank EFT İadesi!

Akbank EFT İadesi! A** Ç. | 21 Ağustos 2013 09:47

31. 7. 2013 tarihinde internet bankacılığıyla 2697*** sorgu no ile Akbank Zonguldak şubesine 475 TL EFT yaptım ancak gönderdiğim kişinin hesap numarasını yanlış yazdığımdım. Daha sonra gönderdiğim bankadan ilgili EFT'nin iadesini istedim (haber no: 79041**) Ama henüz sonuç alamadım.

Akbank ise; 22. 8. 2013 tarihli yazınızda "Alıcıya ulaşmayan hatalı EFT düzeltme talepleri gönderim yaptığınız bankanızca karşılanmaktadır. " denilmektedir. İlgili EFT nin 790***8 haber no ile iadesini istediğim halde soruma yanıt verilmemiştir. Soruma yanıt alabilirsem memnun olurum. .

Ali 49 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Eylül 2013

    Sayın Ali Çakır, Para Transferi ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir. Hatalı para transferi düzletme talebinizi karşı bankaya iletmenizi rica ederiz. Karşı bankadan tarafımıza düzektme talebi ulaşması durumunda işlemler en kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Akbank T.A.Ş ..................... Sanırım okumadan cevaplamaya devam ediyorsunuz. Bankamca iade talebinde bulundum ve iadeye ilişkin mesaj numarasını belirttim.

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön