Akbank Düzenli Kullandığım Artı Para Hizmetim Durduruldu!

Orhan Veli Y. |

Yaklaşık 3 yıldır düzenli olarak kullandığım artı para hizmeti ile, bir çok ödememi gerçekleştiriyordum. Ancak geçenlerde yapacağım birçok ödemeyi gerçekleştirememiş bulunmaktayım. Bunun sebebi olarak üniversite zamanından kalmış olan ve bilgilendirilmediğim öğrenim kredisi borcumdan sebepli imiş. Bu borcumu da ödedim, ancak Akbank henüz artı para hizmetini yeniden aktif etmiş değil. Yıllarca çalıştığım ve maaş hesabımın olduğu Akbank'ın böyle bir şey yapacağını hiç beklemezdim. Bu durumdan ötürü çok mağdur oldum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Nakit Avans

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  09:08

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi