13 Şubat 2015

Akbank Durmadan Ücret Alıyor!

Bankanız müşterisiyim bankanıza 1 ay önce gittiğimde tüm hesaplarımı kapatmak istediğimi söylediğimde HGS hesabım olduğu bu hesaptaki paranın iadesi için 7 iş günü beklemem gerektiği daha sonra kapatabileceğimi söylediler. Bende tamam dedim bu arada hesabımdan farklı miktarlarda hesap işletim ücreti adı altında ücretler kesildi.

Bunun için bankaya tekrar gittiğimde HGS iadesinin daha gerçekleşmediğini 30 iş günü içinde gerçekleşeceğini söylediler. Ben özürlüyüm ve her seferinde bankaya gitmek eziyet oluyordu. Keşke gitmeseymişim. 80 TL kredi kartı işletim ücreti kesilmiş 47 TL iade edilmiş. 80 TL'yerine 8000 TL kessenize öyle uygun görün nasıl olsa mecbur ödüyoruz. İade edin.

Sezai 1.888 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön