Akbank Döviz Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Mehmet Salih K. |

Mart ayı gibiydi Akbank müşteri hizmetlerini aradım, dolar hesabı açacağımı söyledim. İşletim ücreti alıyor musunuz diye sordum. Evet alıyoruz dediler. Peki alınmaması için ne yapmalıyım dedim, bana 2 otomatik fatura talimatı verirseniz işletim ücreti kesmeyiz dediler. Bende 2 fatura otomatik talimatı verdim. Ama haziran ayında benden 23 dolar işletim ücreti kesildi. Kesilen doların iadesi edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  12:50

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 04.09.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Eylül
  17:32

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi