02 Eylül 2013

Akbank Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

Zamanında çekmiş olduğum kredilerden dosya masrafı adı altında para kesintisi yapılmıştır. Yeni çıkan kanunlara göre dosya masraflarını geri alabiliyoruz. Avcılar şubesindeki çalışan bankacılara sorduğumda böyle bir hak talep edemeyeceğimizi söylediler.

Fakat bu kanunla dosya masraflarını geri alan arkadaşlarımız var. Ellerinde resmi dökümanları bulunmaktadır. Bende Akbank bankasından şikayetçiyim. Bu ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Bunların göz önüne alınıp incelenmesi ve sadece dosya masrafı adı altında alınan ciddi rakamların Akbank tarafından tarafıma iadesini talep ediyorum.

Hakan 41 Okunma

Cevaplar

  • Hakan10 Şubat 2014

    henüz herhangi bi bilgi alınmadı ??

  • Akbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön