Akbank Dosya Masrafının Eksik Yatırılması!

Kadir Ö. |

Akbank'tan kullanmış olduğum kredilere ait dosya masraf dekontlarını Tüketici Hakem Heyetine verdim. Toplamda 428 TL olan dosya masrafım 333 TL olarak hesabıma yatırıldı. Kalan 95 TL tutar için Akbank müşteri hizmetlerini aradım ve mağduriyetimi bildirerek hangi sebepten dolayı miktarın tamamının yatırılmadığını sordum.

20.04.2015 tarihinde şikayet kaydımı oluşturdular ve maksimum 7 iş günü içerisinde olumlu veya olumsuz olarak tarafıma bilgi verileceğini söylediler ama henüz sonuçlanmadı. Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  14:30

  Değerli Müşterimiz, talebinizin 444 25 25 Telefon Şubesi aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 15 Mayıs
  11:51

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi