02 Nisan 2014

Akbank Dosya Masrafını Red Ettiğine Dair Belge Göndermiyor.

Akbank Siirt şubesine yaklaşık 1,5 ay önce geçmiş yıllarda çektiğim kredilerin dosya masrafının iade edilmesi için başvuru yaptım. Bana reddedildiğine dair cevap maili göndermeleri gerekiyor. Ben o cevap ile hakem heyetine başvuru yapayım. Fakat hem şubede, hem müşteri hizmetlerinde maili 28 şubat tarihinde gönderdiklerini söylemelerine, tekrar gönderiyoruz demelerine rağmen mail hala bana gelmedi.

Dün müşteri hizmetlerinde mail adresiniz sorunlu olabilir dediler. Ben de farklı bir mail adresi verdim. O adrese de gelmedi. Ayrıca sırf test etmek amacıyla Akbank internet şubesinden bir işlem yapıp dekontu her iki mail adresine yolla dediğimde iki adrese de mail geldi ama cevap maili nedense gelmiyor.

Soner 113 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön