11 Eylül 2013

Akbank Dosya Masrafını Ödemiyor!

Akbank'tan 1 yıl önce çekmiş olduğum kredimin dosya masrafını alabilmek için çağrı merkezini aradım . İlk önce böyle bir işleyişimiz yok dedi, bayan daha sonra ben diretince haklarımdan haberdar olduğumu anladığımda , Tüketici Hakları Hakem Heyetine dilekçe yazmam gerektiği söylendi.

Ancak bunun içinde, bankadan almam gereken dosya masraf tutarınında yer aldığı, ödeme planı gibi bir döküm gerekiyor . Bu çıktı için Akbank şubelerinde hiçte cüzzi olmayan bir miktar ücret talep ediliyor. En kısa sürede sorunumun çözüme kavuşturulmasını bekliyorum; aksi halde yasal olmayan bir kesintiyi geri ödemede yaşattığınız sıkıntıyla alakalı, mahkemeye başvuracağımı bildirmek isterim.

Şahin 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön