Akbank Dosya Masrafımı İade Etmiyor!

Ümit Ç. |

Dosya masraflarım için hakem heyetine başvurmuştum, şikayetim olumlu sonuçlandı fakat paramı halen alamadım. Akbank SMS ile alacağımı bildirmesine rağmen 2 haftayı aşkın süredir beni oyalamaktadır. İadenin hesabıma yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Ç.
  29 Mayıs
  15:30

  Yatırdığınız paraya tekrar el koyarak büyük bir başarı sağladınız. Bu saatten sonra avukat vekaletiyle birlikte ödeme yaparsınız, iyi günler.

 • 29 Mayıs
  15:18

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 29/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 29 Mayıs
  14:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi