Akbank Dosya Masrafı-Yapılandırma Ücreti!

Fatih A. |

Akbank'tan çekmiş olduğum konut kredisi ile kredi kullanma esnasında ve 1 yıl sonra yapılandırma esnasında 1250 + 1250 toplam 2500 TL masraf alındı tüketici hakem heyetine başvurdum. Beni her iki konuda da haklı buldu fakat Akbank 2500 TL yatırması gerekirken 1750 TL yatırdı ve Akbank direkt'ten 5 gündür sormama rağmen cevap yok. Müşteri temsilcisine sordum biz bilmeyiz dediler Akbank müşteri memnuniyetinde birinciyse neden Akbank'a ulaşamıyoruz ve geri dönüş yapıp açıklama yapmıyorlar?

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  14:49

  Değerli Müşterimizin 20.02.2015 tarihinde iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 20 Şubat
  11:43

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi