Akbank Dosya Masrafı İadesi!

Serap Ö. |

Balgat şubenize yaklaşık bir ay önce 2. tüketici hakem heyeti başkanlığının Sayı No:14807679-496/02 karar numaralı 21.04.2015 tarihli 427 TL tutarındaki uyuşmazlık bedelini iletmeme rağmen, tarafıma herhangi bir ödeme veya geri dönüş yapılmadı.

Bu süreçte bankanız müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve şubeniz ile defalarca yüz yüze görüşmeme rağmen bir sonuç alamadım. Yasal hakkım olarak kesinleşmiş alacağımın tarafıma ödenmesi hususunda yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  09:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 11.06.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 12 Haziran
  17:01

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Haziran
  14:06

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Serap Ö.
  09 Haziran
  11:38

  Merhaba,

  09.06.2015 tarihinde Akbank Müşteri Hizmetleri tarafından telefonum sanırım sadece aranmış olmak için 1 defa çaldırılmıştır. Bildirdiğim şikayet ile ilgili herhangi bir çözüm getirilememiştir.