Akbank Dosya Masrafı İade Edilmedi.

Yılmaz Ç. |

Çekmiş olduğum kredinin dosya masrafını kanuni olarak geri ödenmesini kabul etmesine rağmen; şubeye gitmeme, telefon bankacılığını kullanmama rağmen Akbank Metropol şubesi 2 aydır tarafıma dosya masrafını ödememiştir. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz Ç.
  17 Aralık
  12:52

  Kanuni olarak verilmesi gerekli olan dosya masrafının ne zaman verileceğini öğrenmek için 9/12/2014 tarihinde tekrar akbank metropol şubesine gittiğimde, bizzat şube müdürü kendilerinin hiçbir bilgisi olmadığını, bilgi veremeyeceklerini , telefon bankacılığını kullanmam gerektiğini söylediler. telefon bankacılığını defalarca aramama rağmen hiçbir görevli ile iletişim kuramadım. Bu son ilanım 1 hafta içinde çözümlenmediği takdirde icra işlemini başlatacağım. GİDECEĞİ 80 TL lik vekalet ücreti. Saygılarımla

 • 03 Aralık
  16:36

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi