15 Şubat 2013

Akbank Dosya Masrafı Alıyor!

Çekmiş olduğum krediden dolayı alınan dosya masrafının iadesini talep ediyorum. Kredi hesabımla ilgili olarak yapılan işlemlerin dökümünü yazılı olarak talep ediyorum. Tarafınız iade kararı vermemesi durumunda bunun yazılı olarak tarafıma nedenleri ile bildirilmesini istiyorum.

İsa 548 Okunma

Cevaplar

 • İsa'nın Teşekkür Mesajı23 Temmuz 2013

  TSHH hakem heyetine verdiğim dilekçe sonuçlandı ama akbank hala cevap verecek..... Not : Dosya masrafı iade kararı alındı. :)

 • İsa 26 Mart 2013

  Elime posta ulaşmadı. Vazgeçtim. Artık cevap beklemiyorum. TSHH yolları gözüktü....

 • İsa 19 Mart 2013

  19.03.13 elime hala posta ulaşmadı. 13.03.13 tarihinde bankaya dilekçe olarak faks çektim. Yukarıdaki talebimi faksla yineledim. Ama bir cevap bile alamadım.

 • İsa 13 Mart 2013

  15.02.13 tarihinde posta yoluyla cevaplandığı yazıyor. Bugünün tarihi 13.03.13 yani bir aya yakın bir süre geçmiş. Ama benim elime ulaşan bir posta yok.

 • Akbank Temsilcisi02 Mart 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 15.02.2013 tarihinde posta yolu ile bilgi verilmiştir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • İsa 01 Mart 2013

  iki hafta oldu. Akbank en azından değerlendirmenin ne aşamada olduğu ile ilgili bir bilgilendirme yapsa iyi olur diye düşünüyorum.

 • Akbank Temsilcisi15 Şubat 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön