04 Ocak 2016

Akbank Dönem Faizleri ve Haksız Kazançları!

Ben neredeyse 10 yılı aşkın Akbank kredi kartı kullanıyorum. Zorla hesap açtırdılar, hesap ücreti alınmayacak ve kredi kartı aidatı yok diye! Ama hesap kartımdan kullanmadığım dönemler için hesap ücreti aldılar.

Yetmedi kredi kartımdan dönem faizi, BSMV faizi, KKDF faiz, tekrardan Dönem faizi diye dünyanın parasını alıyorlar. Konuşmak için aradığım da da şubeye gidin diyorlar. Şubeden tekrar 444'lü numarayı arayın itiraz edin diyorlar. Gecen sene kart aidatı için iade talep ettim aldıklarının 3/1 i bile değil geri ödemeleri.

Sevgi 94 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön