Akbank Direkt İle Ödediğim Su Faturası Bir Sonraki Aya Borç Olarak Geldi.

Mehmet Y. |

Akbank direkt ile 04.07.2015 tarihinde saat 18:25:49 Antalya- su (Asat) 'ya 59,98 liralık su faturasını ödedim. Onu takip eden ayda gelen yeni su faturasında ödemiş olduğum bu faturanın borç hanesinde gözüktüğünü gördüm. Önce Asat ile görüştüm. 04.07.2015 tarihinde ödemiş olduğum su faturasının son ödeme tarihi geçtiği için Asat tarafından kabul edilmediğini ve iade için bekletildiğini öğrendim.

Akbank müşteri hizmetleri ile birkaç kez görüştüm bu konu hakkında bilgisi olan bir tane müşteri temsilcisi bile olmadı. İşin özüne gelecek olursak 2 aydır 59,98 lira tutarındaki param havada bekliyor. Bir an önce paramı almak istiyorum artık.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  09 Eylül
  12:08

  Ben heryerden ulaşmayı denedim. maalesef hala sorunum devam ediyor. Akbank müşteri hizmetlerinden şikayet oluşturma tarihimin üzerinden 1 ay zaman geçti ne arayan ne soran var. Buraya bu ilgisizliğinizi herkes görsün diye yazdım. 3 eylül'den itibaren de yine herhangi bir dönüş olmadı

 • 08 Eylül
  13:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 03 Eylül
  17:44

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi