Akbank Direkt Bankacılık Şifrem Telefonuma Gelmiyor!

Barış E. |

Adana baraj yolu şubeniz müşterisiyim. Sorunumu aşağıda yazmadan önce müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Beni şubeye yönlendiriyorlar. Şubeyi arıyorum bir çözüm üretemiyorlar. Yurt dışındayım. Burada şube veya ATM'niz yok. Olsa hallederdim. Akbank internet bankacılığını kullanıyordum. Taki cep telefon hattımı iptal edinceye kadar. Akbank'ta tanımlı telefonumu kapattırdım. Yeni telefon hattı aldım. 0530-1777*** internetten Akbank mobile direkt telefonumda yüklü. Müşteri numaram ile giriş yapmaya çalışıyorum. Cep şifreniz gönderildi diyor. 15 gündür 100 kere denedim. Ne şifre geliyor. Ne gidiyor. Lütfen Akbank'tan ricam bu cep şifre gelmeme problemini çözsün.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  17:08

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 10.08.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 27 Temmuz
  11:54

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi