Akbank Direct İnternet Şubesinde Anlık Borsa Görüntüleme Sorunu!

Ali Y. |

Akbank Direkt internet şubesinde giriş yapılmasına rağmen anlık borsa görüntüleri tarayıcı sebebiyle açılmamaktadır. Sitede aynı soruyu yaşayan vatandaşların önerileriyle java gibi uygulamaların yüklenmesine rağmen sorun giderilememiştir. Sorun çözümünün safari olduğu bir kullanıcı tarafından söylenmiş fakat kullanımda olan bilgisayarın işletmesi ne yazık ki Apple İOS değil Microsoft'tur. Microsoft kullanıcıları ne yazıktır ki bu sıkıntıyı çekmektedir. Şirket olarak bu sıkıntıyı en kısa sürede çözmeniz rica olur.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  13:13

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi