24 Mayıs 2016

Akbank Değiştirilmeyen Hesap Kesim Tarihi!

Her ayın 20'si kesim ve son ödem tarihi 30'u olan kredi kartımın hesap kesim tarihini web sitesi üzerinden değiştirmek istediğimde; Nisan 2016 tarihli taksitli avansım olduğundan yapılamayacağı uyarısını aldım. Müşteri hizmetlerini bu konuda bana yardımcı olmaları için aradığımda konu ile ilgili bir işlem yapamayacaklarını iletti.

Taksitli avans talebimi yaparken hiçbir şekilde bana ekstre tarihi değiştirilemez şeklinde bir uyarı verdiğini hatırlamıyorum. Ben her ayın 1'inde maaş alan biriyim soruyorum size? Ben kredi kartımı düzenli ödemek için gecikmeye uğramasın diye güncelleme talebimi sizlere iletiyorum, sizler bırakın güncellemeyi şikayet talebimi bile almıyorsunuz.

Neden müşterinizin bankacılık sicilini bozuyorsunuz? Bir gün gecikmeli ödeme yapmaya zorlayarak, banka kredi sicil notumun düşmesine neden oluyorsunuz. Çok mu zor bu işlem? Son ödeme tarihi 30'u değil de ayın 10'u olacak...

Gürkan 88 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan 27 Mayıs 2016

    Gönderdiğiniz mailde son ödeme tarihinin bayram seyran hafta sonuna denk gelirse değişir demişssiniz dalga geçer gibi yazık ya. Verdiğiniz taksitli avansta ne faiz var ne masraf sitemde ki tarih güncellmesi yapılacak bankasınız bir şey kaybetmeyecek. Gerekirse faiz alın onu da veririz sıkıntı değil. Siz özel müşterimize diye gönderiyorsunuz ama o özel müşterinizin son ödeme tarihini bir gün (1) kaydıramıyorsunuz. Taksit atlatmayı ötelemeyi borcu harcı olan abonelerinize sicili bozuk abonelere istediğiniz kolaylığı sağlıyorsunuz yapılandırabiliyorsunuz. Düzenli ödeme yapmak isteyen müşterilerinizede zorluk çıkarıyorsuzunuz. Yazık ya çok yazık.

  • Akbank Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön