17 Haziran 2016

Akbank Çözüm Üretmeli!

Eşimin tarafına bir çok kampanya bilgisi gelirken aranırken, bu akşam itibariyle eşimin hesabına konulan bloke ile ilgili gerekli bilgi tarafına iletilmedi. Bebeğime mama almak için eşimle ATM ye baktığımızda eşimin hesabımdaki blokeden dolayı derin üzüntü duyduk.

Eve elimiz boş döndük. Akbank gibi müşterisine çözüm odaklı yaklaşan bu bankaya hiç yakışmadı bu 16haziran 22.00 sıralarında görüştüğümüz takım lideri Y*** K****'dan ve eşimin hesabına haber vermeden bloke koyan çalışandan, Akbank'ın çözüm odaklı davranmayarak bünyesinde müşteriye çözüm üretmeyen bir kurum olarak bir tavırda olmasından bebeğimizi ve bizi mağdur etmesinden dolayı Akbank'tan şikayetçiyim. Akbank'ın kendisine yakıştığı gibi davranıp durumu çözmesini rica ediyorum.

Kübra 3.146 Okunma

Cevaplar

  • Kübra17 Haziran 2016

    Biz şikayet için çağrı merkezinize ulastık lakin çözümle yaklasılmadığı için ve telefona çıkan her müşteri temsilcisi, takım lideri, bizim yetkimiz yok dediği için sorunumu değerli Şikayetvar.com aracılığı ile dile getiriyorum. Akbank'ın yetkili diye bağlanğımız lakin Yetkisi olmayan çalışanı ile dun akşam 65 dakıka kadar çözümle yaklasılmayan şekilde konustuk. (bu tamamıyla yetkili diye telefon uzatılan yusuf korkmaz beyin tanımıdır, yetkili değil ama yetkili diye telefonda iletisimde kendisi)

  • Kübra17 Haziran 2016

    Ben duruma sitem ederek çözüm istiyorum. Yıllardır bankanızla çalısma halindeyiz. Esimin bireysel emeklilik hesabı, faturalarımızın otomatik ödeme talimatı, maas hesabımız ve kullandığımız kredi bile Akbank'a ait. Biz bu denli bır bankaya müşteri olarak tüm fırsatları sunarken bankanın lehine bır müşteri potansiyeliyken neden banka tarafından elem bır şekilde kaybedilmeyi göze alınıyoruz? Bi kaç zaman evvel aynı durumu ben yasadığımda anında çözumle gelen işbankasını yürekten kutlarım. Akbank'ın eşimi; bana mahcup hissettirmesinden ve bebeğımıze mama alamadan donmesindeki uzuntunun acilen giderilmesini talep ediyoum.

  • Akbank Temsilcisi17 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön