31 Mart 2015

Akbank Collecturk Şirketi Ödemede Yardımcı Olmuyor.

Kredi kartı borcumu ödeyemediğim için Collecturk şirketi tarafından her gün aranarak tehdit ediliyorum oradaki çalışanların müşteri ile konuşma şekillerinden ödeme planındaki ayrıntılara kadar her şey yanlış benim 2000 TL civarı olan borcumu ne kadar ısrar etsem de 3 taksit yapmadılar.

2 taksite böldüler 600 TL'sini yatırdım 450 TL'sini 07/04/2015 tarihinde ve kalan kısmını 15/04/2015 tarihinde ödeme sözünü vermeme rağmen ne dedim ise bugün avukata verecekler, sizden isteğimiz böylesine insafsız bir şirketle çalışmanıza son vermeniz bu ilk defa başımıza gelmiyor ama böylesine kaba böylesine yetersiz başka bir şirket görmedim.

Ali 424 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi31 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön