06 Eylül 2013

Akbank Çok Geç Dönüş Yapıyor!

Banka kartımın son kullanım süresi dolmak üzere olduğu için ve Akbank benle hiçbir şekilde iletişime geçmediği için yeni bir banka kartı isteğinde bulundum. En geç iki haftaya elinizde olur denmesine rağmen ve 2 hafta geçmesine rağmen hala bana ulaşan bir banka kartı yok. Ve nedense haber bile verilmiyor.

Daha önce de kredi kartı limit arttırım isteğinde bulunmuştum, fakat reddedilmesine rağmen bana hiçbir geri dönüş yapılmadı. Maalesef yaptığım her işlem sonrası sonuç hakkında hiçbir şekilde bilgilendirilmiyorum. Tekrardan müşteri temsilcisine bağlanana kadar akla karayı seçtiğim 444'lü numarayı aramak zoruda kalıyorum. Resmen Bankamın peşinden koşturuyorum işlerim hallolsun diye.

Mehmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 12 Eylül 2013

    Hala geri donuste bulunmadilar, tebrik ediyorum kendilerini

  • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön