Akbank Chip Para Yüklenmedi!

Güven B. |

Kliksa.com da yapılan 1000 TL üzerine 100 TL chip para kampanyası kapsamında yaptığım alışverişte chip para yüklemesi yapılmamıştır. Konuyla ilgili çağrı merkezini aradığımda 20dk boyunca müşteri temsilcisine bağlanamadığım için her yönden şikayetçi olduğumu bildirmek isterim.

Senelerdir çalıştığım bir banka olmasına rağmen bu tarz kampanyalarda nedense bir başarı yakalayamıyorlar, her şey iyi giderken herkes iyi olumsuz bir şey olduğunda ortada muhatap bulunamıyor ne yazık ki...

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven B.
  25 Aralık
  11:42

  Herhangi bir gelişme olmadı, hala bekliyoruz.

 • 23 Aralık
  11:06

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi