Akbank Chip Para Yüklenmedi!

Emin G. |

Eylül ayında 4 adet fatura otomatik ödeme talimatı verdiğinizde 50 TL chip para yüklenecek diye mesaj geldi. Bende 4 adet fatura verdiğim halde halen bana vaat ettikleri chip para yüklenmemiştir. Müşteri temsilcisine 45 dk da bağlanılıyor kaldı ki müşteri temsilcisine 4 defa aramama rağmen hiçbir şekilde çözüm üretilemedi. Bana email adresime 13 Ekim'de yüklenecek diye mail geldiği halde yüklenmemiştir. Bir kampanya yapıp verdikleri sözü yerine getiremiyorlar. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  14:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Ekim
  17:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi