11 Mayıs 2013

Akbank Chip Para Yatırılmadı!

25 Mart Saat 14:49da Bankadan Şöyle bir mesaj aldm.'Axes'inizle 25Mart-25Nisn Arası yapacağınız 350tl harcamanızdan 30tl chip para kazanacaksınız. Ödülünüz 1Maysta Kartınıza Yüklenecektir'11Nisanda Bankayı aradım bana böyle bir mesaj geldi doğrumu diye evet doğru efendim kampanyamız size özel bir kampanya kayıt yapmanıza gerek yok chip para nakit çekim dışında yaptığınız tüm alışverişlerin toplamı 350 tl olduğunda 1 mayısta ödülünüz yüklenecektir.

Bilgisini aldım. Hanfendi bir bakın benim harcamalarım kaç olmuş dedim 18 tl bir eksiğiniz kalmış bilgisini aldım.1 mayısta yüklenmedi isminiz hedef kitlede yok bilgisi veriliyor, ismin hedef kitlede yoksa bana neden mesaj geldi.

Emrah 414 Okunma

Cevaplar

 • Emrah 16 Mayıs 2013

  Sayın Emrah Özer, Hedef ciro kampanyası ile ilgili talebiniz Bankamızca incelenmiştir. Kampanya kazanım talebiniz olumlu sonuçlanmış olup 30 - TL chip para tutarı 17 Mayıs 2013 tarihinde kredi kartınıza yüklenecektir. Yüklenecek olan chip paranın son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Konunun vermiş olduğu rahatsızlık nedeniyle özür diler, Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Akbank TAŞ.

 • Emrah 15 Mayıs 2013

  Bu mesele 2 mayısta gerçekleşmiştir 3 mayısta şikayet edilmiştir ve hala cevap yok Ak Banka yakışır bir cevap bekliyorum.Söz verip Mesaj göndermesini biliyorsa ödülüde verir

 • Emrah 12 Mayıs 2013

  Otomatik bir cevap bu

 • Akbank Temsilcisi12 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön