Akbank Chip Para Şartlarında Müşteri Bazlı Değişiklik

Zehra Kiliç Ö. |

Axess kredi kartı harcama sözüne (dolu dolu chip para) geçen ay ortalarında müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ayda 12 ay boyunca 1250 TL harcama yaptığım takdirde 200 TL chip para kazanabileceğimi söylemişlerdi. Görüştüğüm ay itibarı ile harcamayı gerçekleştirdiğim için eylül ayında arayıp kampanyadan faydalanmak istedim fakat harcama sözünün 2300 lu rakamlara çıktığını söylediler ve her müşteri için ve kart limiti için bu cironun farklı olabileceğini sözlerine eklediler. Kart limitinin ya da müşterinin bu kampanyada farklı tutulmasına anlam veremedim. 50 bin kart limiti olan müşteri ayda 2 bin harcama sözü veriyorsa 3 bin kart limiti olan biriside ayda 2 bin harcama sözü veriyorsa Akbank açısından fark eden nedir? Eğer sözünü yerine getiremezse müşteri ceza yansır geçen ay ile bu ay Akbank açısından tarafım adına değişen nedir?
1250 TL harcama sözüne 200 TL chip para faydalanmak!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  11:54

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi