23 Ağustos 2013

Akbank Chip Para Kartıma Yüklenmedi!

14.08.2013 tarihinde Kliksa.com'dan 43920682 nolu sipariş ile 1379 TL alışveriş yaptım. Kampanyanız 1000 TL üzeri alışverişlere ertesi gün 100 TL chip para yüklenir diyordu. Ben sırf bu kampanyadan yararlanmak için sipariş vermiştim fakat ertesi günü bırakın bugün 9 .gün hala yükleme yapılmadı.

Hem Kliksa hem de Akbank beni mağdur etti. Vatandaşı alakası olmayan böyle kampanyalarla ertesi gün 100 TL yüklenir diye yanıltıyorsunuz. Defalarca hem firmayı hem de bankanızı aradım ama hala çözüm yok. Şikayetçiyim ve durumu acilen düzeltmenizi bekliyorum.

Ahmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet23 Ağustos 2013

    Bir Kaç defa ''bize ulaşın'' linkinize bildirdim.Ama maalesef sorunumu hala çözmediniz.Size olan güvenimi kaybetmeye başladım.Ertesi gün yükleme yapacağınız diye ilan ettiğiniz kampanyanızda bugün 9.gün ve hala chip para yüklemesi yapılmadı.bu nasıl bankacılık?

  • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön