Akbank Chip Para Hakkında!

Doğa G. |

Akbank tarafından tarafıma iletilen 'şubat 2016 dönemine ait Neo alışveriş detaylarınız ' konulu mailde kampanyadan 10 TL chip para kazandığım bilgisi iletilmiştir. Söz konusu puanı alışverişim esnasında kullanmak istediğimde kartta herhangi bir puan olmadığı söylendi. Akbank müşteri temsilcisini aradığımda karta yüklenmiş/silinmiş herhangi bir chip para bilgisinin olmadığı söylendi. Ne zamana kadar kullanabileceğim konusunda bir deadline tarafıma bildirilmemiştir. Söz konusu chip paranın kartıma bir an önce yüklenmesi hususunu dikkatinize sunarım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğa G.
  15 Nisan
  11:28

  Banka tarafından iletilen mail 09.03 tarihinde iletilmiştir. Bu çercevede yeniden değerlendirme yapılmalıdır

 • 13 Nisan
  17:23

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi